Számlázó munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarországi székhelyű és tulajdonosi hátterű, cégcsoport megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Számlázó munkatárs

Elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Felelősségteljes munkavégzés,
  • Pontosság, precizitás, önállóság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Előnyt jelent:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Elektronikus számlázásban szerzett gyakorlat,
  • Könyvelési ismeretek

Feladatok:

  • Számlák kiállítása,
  • Házi pénztár vezetése,
  • Analitikus nyilvántartások vezetése,
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabilan működő cégcsoport

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest