Számlázó / pénzügyi munkatárs (Magyarország)

Építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Számlázó / pénzügyi munkatárs

Elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettséggel rendelkezik
  • Felhasználói szinten MS-Office ismeretekkel bír (önálló használat - főleg excel)
  • Kiemelkedő pontossággal, megbízhatósággal végzi a munkáját
  • Terhelhető, önálló munkavégzésre képes

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Menetlevelek, fuvarlevelek tarifálása
  • Teljesítésigazolások, összesítő táblázatok készítése
  • Kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
  • Kimenő számlák postázása
  • Számlareklamációk kezelése
  • Menetlevelek, fuvarlevelek rendszerezése, nyilvántartása, archiválása

Megbízóról:

1991 óta az építőipari szolgáltatások meghatározó szereplője., 50-60 fő közötti munkavállalót foglalkoztat

Amit kínálunk:

  • Verseny- és piacképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • A munka megkezdése: Akár azonnal