Számlázó / pénzügyi munkatárs (Magyarország)

Magyarország

Építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Számlázó / pénzügyi munkatárs

Elvárások:

Minimum középiskolai végzettséggel rendelkezik, Felhasználói szinten MS-Office ismeretekkel bír (önálló használat - főleg excel), Kiemelkedő pontossággal, megbízhatósággal végzi a munkáját, Terhelhető, önálló munkavégzésre képes

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Menetlevelek, fuvarlevelek tarifálása, Teljesítésigazolások, összesítő táblázatok készítése, Kimenő számlák, bizonylatok kiállítása, Kimenő számlák postázása, Számlareklamációk kezelése, Menetlevelek, fuvarlevelek rendszerezése, nyilvántartása, archiválása, , Megbízóról:, 1991 óta az építőipari szolgáltatások meghatározó szereplője., 50-60 fő közötti munkavállalót foglalkoztat

Amit kínálunk:

Verseny- és piacképes jövedelem, Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, Kellemes munkakörnyezet, , A munka megkezdése:, Akár azonnal