Számviteli és pénzügyi munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az ASTRASUN meghatározó szerepet tölt be a hazai megújuló energia piacon. Cégünk napelemes erőművek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik.
Dinamikusan fejlődő cégünk

Számviteli és pénzügyi

munkatársat keres irodai feladatok ellátására.

Irodánk Budapesten, a IX. kerületben található.

Feladatok:

  • Bejövő szállítói számlák ellenőrzése, iktatása
  • Az egyes projektekhez tartozó számlák rögzítése, adminisztrációja
  • Kimenő számlák elkészítése, iktatása
  • Szerződések felülvizsgálata, számlák jóváhagyása
  • Könyvelés előkészítés
  • Folyószámla-egyeztetés, fizetési emlékeztetők, időszakos egyenlegközlők küldése
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Táblázatok, adatbázis kezelése, frissítése
  • Adatok rendszerezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú pénzügyi végzettség előny)
  • Számviteli ismeretek
  • Microsoft Office csomag felhasználói szintű ismerete (különösen adatbáziskezelés, Excel, Kulcs-soft program ismerete előny)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év pénzügyi vagy kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Jó munkahelyi légkör, szép munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú együttműködés
  • Dinamikus nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező cég

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Budapest