Számviteli gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az MFB a magyar állam kizárólagos tulajdonában lévő hitelintézet, melynek alapfeladata a hazai vállalkozások illetve magánszemélyek számára kedvező konstrukciójú hitelek biztosítása, valamint a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatása, azokhoz pénzpiaci források bevonása. A Bank 1993 óta, azaz 25 éve működik befektetési bankként.

Számviteli gyakornok

Feladatok

  • Analitikák összeállításában részvétel,
  • Adhoc adatszolgáltatások összeállításában részvétel,
  • Adatrögzítés, nyilvántartások naprakészen tartása, iratrendezés, irattárazás

Elvárások

  • Nappali tagozaton, aktív pénzügyi/számviteli tanulmányok
  • Önállóan és pontosan tudod a munkádat végezni
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod a Microsoft Excel, Word programokat
  • Gyors a problémamegoldó képességed

Munkaidő

  • Heti legalább 20 óra
  • Általános irodai időben rugalmasan dolgozhatsz
  • Minimum 6 hónap vállalása

Amit kínálunk

  • Betekintést nyerhetsz a pénzintézet háttérműveleti tevékenységébe
  • Fiatalos, lendületes csapat értékes tagjaként végezheted a munkád
  • Támogató környezetben lesz lehetőséged tanulni, fejlődni
  • Értékes szakmai referenciaként szolgáló tapasztalatokat szerezhetsz

Előnyök

  • Előny, ha jó tanulmányi eredményekkel rendelkezel
  • Rendelkezel releváns tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest