Számviteli munkatárs (Budapest)

PSP®

International

PSP Siklóssy és Partner Kft.

Megbízónk német hátterű nemzetközi vállalatcsoport, mely Európa-szerte 44 telephelyről nyújt professzionális szolgáltatást, illetve értékesít termékeket mintegy 5200 munkavállalóval, több mint 180.000 ipari felhasználó, kereskedelmi vállalat, műhely és vendéglátó-ipari egység részére. Saját ágazatában Magyarországon és Európában is piacvezető. A magyarországi vállalat fejlődése és növekedése miatt az adminisztrációs részleg megerősítésére keresünk

SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT

(Buda vonzáskörzete)

Feladatai közé tartozik többek között:

  • főkönyvi tételek könyvelése; pénzügyi tételek rögzítése (pénztár és bank),
  • folyószámlák nyitott tételeinek felügyelete és feldolgozása,
  • általános bizonylatrögzítés, belső számlák kiállítása a többi kirendeltség felé,
  • havi zárással kapcsolatos munkák elvégzése/támogatása,
  • adóbevallások elkészítése és benyújtása,
  • közreműködés éves könyvvizsgálat és hatósági ellenőrzése, adóvizsgálatok során,
  • éves beszámoló elkészítésének támogatása,
  • statisztikai jelentések készítése,
  • munkaügyi feladatok ellátása; bérszámfejtés,
  • számviteli és munkaügyi vezető helyettesítése,

Ideális pályázóval szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség számviteli-pénzügyi területen
  • minimum 2 éves tapasztalat számviteli területen
  • magas szintű számítástechnikai és Excel-ismeretek
  • jó kommunikációs készség, proaktív, nyitott és kreatív személyiség

Előnyt jelent:

  • nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP-ismeretek
  • angol, német és/vagy román nyelvismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Kérjük, fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 38617. pályázati számra hivatkozva a „Jelentkezem az állásra” gombra való kattintással küldje el.

Anglia . Ausztria . Belgium . Franciaország . Hollandia . Lengyelország . Luxemburg . Magyarország . Németország . Románia . Skandinávia . Spanyolország . Svájc . Ukrajna

Budapest