Számviteli szakértő (Budapest)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Pénzügyi és Elszámolási Igazgatóságunk

Elszámolási Folyamatok Csoportja

számviteli szakértő

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Határidős feladatok teljesítésében kiváló számviteli szakemberek vagyunk, akik a napi operatív feladatok mellett új informatikai rendszerek bevezetésében vesznek részt. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást. Szeretnénk magunk között tudni egy új, hozzánk hasonlóan kitartó, újdonságokra nyitott kollegát.

Kit keresünk?

Olyan magas szintű számviteli ismeretekkel és ügyfélközpontú szemlélettel rendelkező, lelkiismeretes, munkájában pontos, precíz munkatársat keresünk, aki szereti az operatív tevékenységet, ugyanakkor szívesen vesz részt projekt feladatokban is. Nem riad meg az önálló munkavégzéstől, de szívesen dolgozik csapatmunkában is, továbbá:

  • főiskolai diplomája (pénzügy-számvitel vagy gazdasági) és/vagy mérlegképes könyvelői végzettsége van;
  • számviteli tudása naprakész, magabiztos;
  • szerzett már legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalatot;
  • munkájában önálló;
  • magas együttműködési készség jellemzi;
  • terhelhető;
  • gyakorlott MS Office felhasználó.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolod, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • biztosítási tanácsadói jutalékok könyvelése, egyeztetése;
  • a dolgozói elszámolások, bankkártyás, számlás költések könyvelése;
  • részvétel automatizálásra irányuló projektekben.

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás;
  • excel magas szintű ismerete.

Pályázathoz szükséges

  • Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével lehet.

Ahol dolgozni fogsz

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.
Budapest