Személyi asszisztens (Budapest)

Személyi asszisztens

munkakörbe

új munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A cégvezető napi munkájának támogatása (naptárkezelés, levelezés, vendégek fogadása, találkozók, utazások szervezése)
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása
  • A cégvezető napi szintű szakmai és adminisztrációs támogatása
  • A központi adatbázist kezelése
  • A telefonon, faxon, e-mailben beérkező érdeklődések, ügyfél megkeresések fogadása, feldolgozása
  • A kintlévőségek kezelésének támogatása
  • Reklamációk kezelésében való részvétel
  • Kimutatások készítése
  • Szerződések előkészítése, postázása, aláírt szerződések iktatása, nyilvántartása és irattárazása
  • Időpontok egyeztetése, üzleti tárgyalások szervezése
  • A levelezés és egyéb ügyviteli dokumentumok kezelése, naprakészen tartása.
  • Szabályzatok, ügyrendek nyilvántartása
  • Iktatási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office tapasztalat (word, excel aktív használat)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, precíz és gyors munkavégzés
  • Tolerancia, rugalmasság, segítőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Pozitív, dinamikus személyiség

Előnyök:

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • munkaidő napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással küldje el.

Budapest