Személyügyi referens - E-learning támogató (Győr)

Karrier az Audinál

Személyügyi referens - E-learning támogató

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Fejlődne és fejlesztene?

Bőven van erre lehetőség, hiszen a felnőttképzés terén egyre nagyobb kihívásokkal állunk szemben. A digitalizáció jegyében célunk az oktatás hatékonyságának növelése. Egyszerűnek tűnő cél számtalan megoldási és megközelítési alternatívával. Projektmunka, támogató szerep, tudásmegosztás, szakmai előadások tartása: néhány kiragadott példa a változatos feladatok közül egy, az agilitás felé haladó munkahelyi környezetben.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

  • Az Audi Akadémia szakterületeinek támogatása új felnőttképzési és szakképzési trendek bevezetésében
  • Meglévő oktatási koncepciók továbbfejlesztése e-learning tananyagokkal a felnőttképzés és szakképzés számára
  • Tananyag-fejlesztési projektek koordinálása
  • Elektronikus tananyagfejlesztés
  • Képzési trendek folyamatos figyelése és beépítése a képzési portfólióba
  • LMS rendszer fejlesztése, üzemeltetése

Ön az ideális jelölt, ha

  • Egyetemi/főiskolai műszaki, vagy pedagógiai végzettséggel rendelkezik
  • Elektronikus oktatási anyagok fejlesztésében van tapasztalata
  • Jártas e-learning rendszerek használatában
  • E-learning módszertanokat ismeri
  • Nyitott a digitális oktatási megoldások és eszközök iránt
  • Innovatív és kreatív gondolkodásmód jellemzi
  • Agilis szemlélet is jellemzi
  • Apple alkalmazások (iBooks Author, iMovie, Book Creator) ismerete előnyt jelenthet
  • Középfokú német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban, angol nyelvtudás előnyt jelenthet
  • Elemző és problémamegoldó képesség jellemzi
  • Ügyfélorientált, stabil személyiség

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ11053
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9468
Győr