Szemészeti szaktanácsadó (Magyarország)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk

Szemészeti szaktanácsadót

Feladatok

  • Kiemelt ügyfelek, klinikák rendszeres látogatása az üzleti stratégiának megfelelően,
  • Marketing és értékesítési tevékenység támogatása,
  • Értékesítési adatok elemzése, következtetések levonása, az üzleti terv megvalósítása, ill. új üzleti lehetőségek felkutatása céljából,
  • Az ügyfelek és a munkatársak szakmai képzése,
  • A sebészek folyamatos támogatása a cég termékeinek alkalmazásáról,
  • A klinikákon kihelyezett szemészeti berendezések szoftverfrissítése, a készlethiány jelentése,
  • A megállapodások nyomon követése, érvényesítése,
  • Szakmai rendezvények, konferenciákon való részvétel.

Elvárások

  • Optometrista/oftalmológiai végzettség és gyakorlat,
  • kontaktlencse illesztésben szerzett tudás és tapasztalat,
  • folyékony angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • „B” típusú jogosítvány,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • Kiváló értékesítési és problémamegoldó képesség,
  • Pontosság, precizitás.

Amit kínálunk

  • Éves teljesítményalapú bónusz,
  • Vállalati autó, teljeskörű üzemanyag támogatás,
  • Cafeteria,
  • Élet-és balesetbiztosítás,
  • Egyéni éves szakmai képzési keret.

Munkavégzés helye

Közép-Magyarország

Referenciaszám: SA-10943