Szenior bérszámfejtő, TB ügyintéző (Budapest)

Bérszámfejtőt és TB ügyintézőt keresünk többek között pénzügyi, telekommunikációs, energia és ingatlan szektorban, iparágspecifikus szolgáltatásokat kínáló, multinacionális partnerünk részére.

Szenior bérszámfejtő, TB ügyintéző

Feladatok

- Havi bérszámfejtés elkészítése
- TB ügyintézés (kifizetőhelyi feladatok)
- Adó- és járulékbevallások készítése, adatszolgáltatás
- Munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
- A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése
- Éves zárási feladatok ellátása
- Cafeteria juttatások kezelése

Követelmények

- Bérszámfejtői képesítés, ill. min. 2 éves teljes körű bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat
- Angol nyelvtudás
- Szolgáltatói szemlélet
- Szakmai igényesség
- Pontosság

Előnyt jelent:
- Szolgáltatói háttér
- NEXON program ismerete

Amit kínálunk

- Stabil háttér, hosszútávú együttműködés
- Versenyképes jövedelem
- Széles körű béren kívüli juttatások
- Könnyű megközelíthetőség
- Képzési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest