Szenior KKV Ügyfélmenedzser (Budapest)

Szenior kis-és középvállalati ügyfélmenedzsert keresünk a magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bankjához.

Szenior KKV Ügyfélmenedzser

Feladatok

- tanácsadás a kis- és középvállalati ügyfelek részére,
- széles termékpalettából kiemelkedő konstrukciójú termékek értékesítése,
- számlacsomagok és hiteltermékek értékesítése,
- a potenciális KKV ügyfelek feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése,
- akvizíciós tárgyalások lefolytatása és ajánlatok kidolgozása,
- a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
- hitelkérelmek felülvizsgálata, előterjesztések írása, döntések előkészítése,
- aktív cross-selling tevékenység

Követelmények

- felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
- KKV területen szerzett 3 éves szakmai tapasztalat
- felhasználói szintű MS Office ismeretek
- kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség
- határozott fellépés
- pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag,
- előrelépési lehetőség,
- rendszeres továbbképzések és folyamatos szakmai támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest