Szenior könyvelő (Budapest)

Magyar DOKA Zsalutechnika Kft.

Kevesen kötik össze a Doka márkanevet egy 150 éves családi történettel. Ügyfeleink világszerte profitálnak a 150 év során megalapozott értékekből: megbízhatóság, tapasztalat és kimagasló minőség. Ezek a globális versenyszférában képeznek egy olyan alapot, amelyek a kiváló minőségű zsaluzási megoldások fejlesztésének és terjesztésének az alapját képezik.

Budapesti, III.kerületi irodánkba keresünk

Szenior könyvelő munkatársat

Feladatok

  • adóbevallások elkészítése
  • főkönyvi és operatív könyvelés
  • a könyvelői csoport munkájának szakmai támogatása
  • aktív részvétel a hóvégi zárások és éves beszámoló elkészítésében
  • havi, negyedéves és éves bevallások és statisztikai jelentések készítése
  • tárgyi eszköz könyvelés és nyilvántartás vezetése
  • együttműködés a társosztályokkal
  • bekészített utalás ellenőrzése
  • kapcsolattartás a külföldi kapcsolt vállalkozásokkal egyenlegegyeztetés szintjén
  • elemzések és analitikák készítése
  • a főkönyvelő munkájának segítése

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció
  • minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat (teljeskörű könyvelés, adózás)
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • rugalmasság, precizitás, önállóság
  • megoldásorientált gondolkodás
  • proaktív személyiség

Szükséges tapasztalat

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Előny

  • SAP ismeretek

Amit kínálunk

  • területén piacvezető vállalat biztos, stabil háttérrel
  • versenyképes juttatási csomag
  • felelősségteljes pozíció, változatos feladatok
  • külföldi képzési lehetőség

Egyéb juttatások

  • éves bónusz, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye

BUDAPEST,1037 TÖRÖKKŐ utca 5-7.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Budapest