Szenior könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magánlaboratóriumi szolgáltató partnerünk csapatába keresünk regisztrált mérlegképes könyvelőt minimum 5 év teljes körű könyvelési tapasztalattal. Amennyiben fontos Önnek, hogy érdekes, komplex feladatokat végezzen egy stabil cégnél, profi csapat tegjaként, olvasson tovább és jelentkezzen!

Szenior könyvelő

Feladatok

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Analitikus nyilvántartások, folyószámlák egyeztetése
  • Adóbevallások, statisztikai jelentések készítése
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Könyvvizsgálatban való közreműködés
  • Éves beszámoló előkészítése
  • Belső szabályzatok elkészítése, aktualizálása
  • Társosztályokkal együttműködve projektekben való részvétel
  • Főkönyvelő munkájának segítése

Követelmények

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 5 év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • Számviteli és adó törvények naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Proaktív mentalitás
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent

  • IFRS ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Rugalmas időbeosztás
  • Home office lehetőség
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos nemzetközi háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest