Szennyvíz tisztító kezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Törley Pezsgőpincészet Kft. keres Budapest, XXII., kerületi munkahelyre 1 fő

Szennyvíz tisztító kezelő

munkatársat.

Feladatok

  • Szennyvíz (borászati nem kommunális) tisztító üzemeltetése
  • Napi rutin- és hibaelhárítási feladatok ellátása
  • Vegyszerek, alapanyagok adagolása
  • Szennyvíz tisztító telep rendjének, tisztaságának megőrzése
  • Fűtési, hűtési és sűrített levegő rendszerek felügyelete
  • 3 műszakos munkarend

Elvárások

  • gépész vagy elektromos vagy vízvezetékszerelő végzettség
  • kezelő szintű számítógépes ismeret előnyt jelent
  • megbízhatóság, aktív, pozitív jellem
  • önálló munkavégzésre alkalmasság egy team tagjaként
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • nagy múltú, stabil hátterű multinacionális vállalat
  • versenyképes jövedelem, cafetéria, utazási támogatás

Állás, munka területe:

  • Szakmunka
  • Környezetvédelem
  • Teljes munkaidő
  • 3 műszakos beosztás

Munkavégzés helye

1222 Budapest, Háros u. 2-6.

Önéletrajz és bérigény megküldésével a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest