Szereldei munkatárs - Motorgyártás (Győr)

Karrier az Audinál

Szereldei munkatárs - Motorgyártás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. 1994 óta gyárt motorokat Győrben az Audi AG és a Volkswagen konszern további telephelyei számára.

A győri motorgyár termékeivel a Volkswagen konszern 32 járműgyártó telephelyét látja el a világ három kontinensén. A legkorszerűbb technológiákkal, high-tech környezetben készülnek motorjaink.

A világ legnagyobb motorgyárába várjuk új kollégák jelentkezését.

Csatlakozz Te is motorgyári csapatunkhoz, hiszen a jövő Győrben épül!

Következő feladatok várnak Önre

  • Csúcstechnológiájú motorok sori kereteken belül történő összeszerelése
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában
  • Állandó és folyamatos fejlődési lehetőség

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú fémipari vagy autóipari végzettséggel rendelkezik (autószerelői végzettség előnyt jelent)
  • Végzettségnek megfelelő minimum 2-3 éves szakmai tapasztalata van
  • Hajlandó többműszakos munkarend vállalására
  • Precíz
  • Önálló és képes a felelősségteljes munkavégzésre

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ12229
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Szabóné Barlai Linda válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8548
Győr