www.iesolutions.hu

Az Integrated Engineering Solutions Kft kis- és középfeszültségű villamosenergia elosztási megoldásokat kínáló, vállalati ügyfeleket kiszolgáló vállalkozás azonnali munkakezdéssel

Szerelésvezető

munkatársat keres,

aki a vállalkozási főmérnök felügyelete alatt felelős:

  • a műszaki ajánlatok előkészítéséhez tartozó helyszíni felmérésekért
  • a villamos projektek helyszíni munkálatainak irányításáért
  • az alvállalkozók munkájának műszaki felügyeletéért
  • szerelési anyagok helyszíni biztosításáért
  • a villamos projektek megvalósításához kapcsolódó dokumentációkért (tervek, jelentések, építési naplók, stb.)

Feladatok

  • helyszíni felmérések elvégzése az előkészületben lévő villamos projektekről
  • ajánlatok műszaki megoldásaihoz szükséges műszaki adatszolgáltatás előkészítése
  • villamos projektek helyszíni munkálatainak irányítása, a rendelkezésre álló tervek, műszaki információk és szerződések szerint
  • szerelési anyagok helyszíni biztosítása, munkaterületen történő elhelyezés és felügyelet
  • részvétel a helyszíni műszaki egyeztetéseken, kooperációkon
  • engedély köteles munkálatok esetén építési napló vezetése
  • alvállalkozókkal műszaki kapcsolattartás, munkálatok szakmai felügyelete, ellenőrzése
  • munkaterületen szükséges dokumentációk folyamatos kezelése, rendelkezésen tartása, változtatások dokumentálása

Elvárások

  • villamos szakirányú végzettség, technikusi végzettség előnyt jelent.
  • legalább 2 év tapasztalat hasonló felelősségi és feladatkörben
  • szakmai igényesség, gyors gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • önállóság, csapatmunkára való készség
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye

Csongrád megye, eseteként a projektek helyszíne

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelétvárjuk.