Szerelő (Jánoshalma)

Szerelő

Feladatok

  • Elsősorban, de nem kizárólagosan elektromos szerelési munkálatok elvégzése a cég telephelyén és vidéken egyaránt
  • Gyártott és vásárolt alkatrészek elektromos szerelése rajzok, leírások alapján
  • Vezérlőpanelek és különböző típusú kapcsolódobozok összeszerelése, bekötése

Elvárások

  • Villanyszerelői vagy egyéb elektromos szerelői, összeszerelői szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Kapcsolási rajz olvasási képesség
  • Csapatszellem
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Közeli lakhely
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat előny, de nem feltétel
  • Középfokú iskolai végzettség előnyt jelent
  • angol nyelvtudás
  • Emelő szerkezetekre vonatkozó jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, megbízható céges háttér - 34 éve Magyarországon
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanítás és szakmai támogatás
  • teljes munkaidős, bejelentett munkavégzés

Munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye, Jánoshalma

Jánoshalma