Szerelő - operátor (üzemanyag szerelvény gyártó terület) (Vác)

Prohumán

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szerelő - operátor

(üzemanyag szerelvény gyártó terület)

Feladatok

  • Gépsorok mellett történő félkész és kész termékek összeszerelése
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontosság, minőségtudatos munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria + 13. havi fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 100%-os útiköltség térítés

Munkavégzés helye

Vác

Prohumán
Vác