Szerkesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A HVG Zrt. adozona.hu szakportál

Szerkesztő

munkatársat keres.

Kit keresünk:

Olyan, a digitális médiában is járatos szerkesztő kollégát keresünk, akitől nem idegen egy adózási szakportál tartalmi gondozása. Minimum általános ismeretei vannak az adózás, számvitel, tb, munkajog területeiről, hírérzékeny, tud az ügyfelek fejével gondolkozni, proaktívan keresi az új lehetőségeket.

Feladatok:

  • a portál tartalmi koncepciójának kidolgozásában és fejlesztésében való aktív részvétel
  • a portál tartalmi felügyelete a koncepció szerint
  • a szakértői szerzői csapat munkájának menedzselése
  • az analitikák (PI, UU, stb.) folyamatos követése, a látogatószám terv szerinti növelésében való aktív részvétel
  • a hirdetői igények kiszolgálása: tervezésben való részvétel, ajánlatok kidolgozása, tartalmi vállalások megvalósítása
  • új termék-típusok stratégiai kidolgozásában való részvétel ügyféligények és analitikák mentén

Elvárások:

  • gazdasági végzettség vagy minimum 2-3 éves tapasztalat adózási területen
  • 2-3 éves szerkesztői tapasztalat
  • újságírói tapasztalat előny
  • biztos számítógép használat, MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • stratégiai gondolkodás
  • erős kommunikációs készség
  • csapatban, de egyedül is tud dolgozni
  • nyitottság, témaérzékenység
  • terhelhetőség, enyhe munkamánia :)

Amit kínálunk:

  • sok kihívást,
  • támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapatban,
  • inspiráló munkakörnyezetet,
  • rugalmasságot a munkaidő és a munkavégzési hely tekintetében,
  • valamint versenyképes juttatási csomagot.

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy érzi, az elvárásainknak is megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát és releváns referenciáit az „Szerkesztő” jeligére a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Amennyiben a jelentkezését és pályázatát relevánsnak ítéljük, felvesszük a kapcsolatot Önnel.

Budapest