Szerkezetlakatos (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Műanyag újrahasznosító gépek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Szerkezetlakatos

Elvárások:

Szakirányú végzettség, Igényes, önálló munkavégzés, Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság, Műszaki beállítottság

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Vállalat termékein meghatározott különböző típusú fém alkatrészek, gépalvázak, tengelyek, tartályok gyártása, A munkabiztonsági követelmények betartása, A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Utazási költség támogatást, cafetéria, Egyedi gyártással kapcsolatos magas színvonalú tapasztalat szerzés, Hosszú távú, biztos munkahely

Budapest