Szerszámkészítő (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú partnerünk XXL méretű szerszámok tervezésének és gyártásának nemzetközi szereplője. Profiljuk elsődlegesen autóipari nagy fröccsöntő-, nyomásos öntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása. Gépeik a legmodernebb technikát tükrözik, 5 tengelyes megmunkáló központok a Német szerszámgépgyártás élvonalából

Szerszámkészítő

Feladatok

  • szerszámok szerelése, illesztések elvégzése, polírozási feladatok ellátása,
  • szerszám-módosítások, javítások és karbantartások elvégzése,
  • gyártás dokumentálása,
  • szerszámpróbákon való részvétel,
  • felettes vezető utasításainak maradéktalan betartása,
  • rábízott gépek állapotának megóvása, folyamatos karbantartása, tisztántartása.

Követelmények

  • középfokú végzettség,
  • szerszámgyártásban szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • pontosság, precizitás.

    Előny:
  • szerszámkészítő végzettség,
  • CAD / CAM ismeret,
  • MS Office ismeretek
  • nagyméretű alkatrészek (10+ tonna) gyártásában szerzett tapasztalat,
  • gépkezelői, hagyományos gépek ismerete.

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
  • High-tech környezet,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • jó hangulatú, proaktív csapat.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc