Szerszámkészítő (Esztergom)

(Esztergom régió)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Öntödébe keresünk szakembereket, az alábbi pozícióba:

Szerszámkészítő

Feladatok

  • Öntőszerszámok készítése és karbantartása;
  • CNC gépek kezelése (eszterga, csiszoló, fúró, maró);
  • Szükséges dokumentációk elkészítése (karbantartási lap, új szerszámmal kapcsolatos dokumentációk);
  • Szerszámpróbákon részvétel.

Elvárások

  • Szerszámkészítő v. szerszámkarbantartó tapasztalat
  • Több műszak vállalása (3 szak/8 óra)

Előnyök

  • Öntő szerszámok készítésében/karbantartásában szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom