Szerszámmérnök (Mosonszolnok)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Szerszámmérnök

Feladatok

  • Habosító üzemünk projektjeinek szakmai támogatása,
  • Habosító szerszámok beállítása, paramétereik ellenőrzése,
  • Szerszám karbantartási műveletek támogatása,
  • Szerszám dokumentáció, -optimalizálás,
  • SMED,
  • Kapcsolattartás a szerszámok beszállítóival,
  • Launch projektek támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves, hasonló munkakörben, műanyag
  • fröccsöntő cégnél szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, széles körű juttatási csomag
  • Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
  • Izgalmas feladatok és valódi szakmai kihívások egy stabil,dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rendszeres szakmai képzések biztosítása

Előnyök

  • Alapvető poliuretán ismeret

Munkavégzés helye

  • Mosonszolnok

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mosonszolnok