Szerszámtervező mérnök (Győr-Moson-Sopron megye)

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Szerszámtervező mérnök

(13-8760)

pozícióba.

Feladatok

  • Műanyag fröccsszerszámok tervezésében és módosításában való aktív részvétel,
  • Új gyártástechnológiák felvétele, a gyártás felfutásának támogatása,
  • Új termékek bevezetésének támogatása,
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, anyagmérnök),
  • Szerszámtervezés, szerszámmódosítás terén szerzett jártasság,
  • Fröccsöntési területen szerzett munkatapasztalat,
  • CAD tervezőprogram felhasználószintű ismerete,
  • Aktív, jó angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8760”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu