Szerszámtervező mérnök /Székesfehérvár/ (Székesfehérvár)

/Székesfehérvár/

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk leendő kollégát egy amerikai tulajdonban lévő vállalat számára:

Szerszámtervező mérnök /Székesfehérvár/

Feladatok

  • Présszerszámok tervezése és módosítása
  • Szerszámok legyártatása v. kiadása külsős vállalkozónak
  • Műszaki dokumentációk elkészítése
  • Szabályok, belső folyamatok folyamatos nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás az külföldi szerszámtervező kollégákkal (emiatt kell angol)
  • Riportolás a mérnökségvezető részére

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség és releváns tervező mérnöki tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás - amerikai kollégákkal kell majd egyeztetni napi szinten

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • A szokásos motiváló bérezés és cafeteria itt is elmondható
  • Érdekes munkakörök, high tech környezet

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Tárgy mezőben: Kiss Bernadett részére, tervezőmérnök, Székesfehérvár

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.