Szerszámtervező mérnök / CAD mérnök (Székesfehérvár)

/Székesfehérvár/

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk leendő kollégát egy amerikai tulajdonban lévő vállalat számára:

Szerszámtervező mérnök / CAD mérnök

Feladatok

  • Présszerszámok tervezése és módosítása;
  • Szerszámok legyártatása v. kiadása külsős vállalkozónak;
  • Műszaki dokumentációk elkészítése;
  • Szabályok, belső folyamatok folyamatos nyomonkövetése;
  • Kapcsolattartás az külföldi szerszámtervező kollégákkal (emiatt kell angol);
  • Riportolás a mérnökségvezető részére.

Elvárások

  • 3Ds tervezőprogramokban, tervezéshez kapcsolódó dokumentációs folyamatokban szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, mert együtt kell működni amerikai kollégákkal a végtermék designjával és azok módosításaival kapcsolatban
  • Mérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • A szokásos motiváló bérezés és cafeteria itt is elmondható +
  • Érdekes munkakörök, high tech környezet,
  • Valódi aktív kapcsolattartás a külföldi design központtal, emiatt az angolt valóban napi szinten lehet használni,
  • Egyedülálló technológiák megismerésének lehetősége.

Előnyök

  • Alumíniumipari VAGY autóipari szériatermelésben szerzett tapasztalat
  • Présszerszám tervezői tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár