Szerszámüzemi technológus (Sóskút)

Legyünk együtt sikeresek!

Magyar tulajdonban lévő gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Szerszámüzemi technológus

Feladatok

  • Munkák technologizálása, indítása, műveletenként gépre sorolása, nyomon követése, elkészült műveletek könyvelése;
  • Termelésirányító szoftver (NormaX) szerszámüzem termelésébe való bevezetése;
  • Szerszámüzem gyártási folyamatának fejlesztése;
  • Szerszámgyártáshoz szükséges gyártástechnológiák kidolgozása, meghatározása, bevezetése a termelésirányító szoftverbe;
  • Norma X segítségével a munkák, technológiák összehangolása,a gépkapacitások optimális kihasználása;
  • Üzemi anyagáramlás, gépkapacitások és ciklusidők folyamatos optimalizálása;
  • Műveletek elvégzéséhez szükséges erőforrások (munkaerőigény, anyagszükséglet, gépszükséglet stb.) megállapítása
  • Termelésirányító szoftver adatainak elemzése, riportálás a szerszámüzem vezető felé;
  • Részvétel a gyártási folyamtok korszerűsítésében;
  • Erőforrások gazdaságos kihasználásának tervezése;
  • Auditokra történő felkészülésben és lebonyolításban való közreműködés;
  • Jelezni a szükséges segédeszközök, szerszámok fogyását, utórendelési igényét;
  • Termelés tervezésében történő részvétel;
  • A gyártáshoz szükséges eszközök kiválasztása, tesztelése, minősítése.
  • Gyártási idők nyilvántartása, frissítése;
  • Szerszámüzemi dolgozók napi munkájának megszervezése.

Elvárások

  • Mérnök vagy technikus végzettség
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok gyártásában, gyártástervezésében szerzett tapasztalat;
  • Valamely termelésirányító rendszer használatában szerzett gyakorlat;
  • Műszaki rajzdokumentáció értelmezésének ismerete;
  • Gyártáshoz használt megmunkálások alapos ismerete;

Amit kínálunk

  • Megbecsült bérezés, támogató környezet
  • Fiatalos csapat
  • Év végi teljesítmény bónusz

Előnyök

  • Norma X rendszer ismerete
  • Szerszámmérnöki tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Sóskút

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/306-7413

Sóskút