Szertáros-raktáros munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szertáros-raktáros munkatársat keresünk

Feladatok

  • szertári-raktári folyamatok szervezése, optimalizálása;
  • sporteszközök átvétele – kiadása: a beérkező sporteszközök szabályos átvétele, tárolása, a kimenő cikkek összekészítése és az ezekhez tartozó feladatok koordinálása, dokumentálása és a vállalatirányítási rendszerben való rögzítése;
  • az időszakos leltárak előkészítése és közreműködés a leltározási folyamatokban;
  • kapcsolattartás a szállító cégekkel;
  • kapcsolattartás az illetékes szervezeti egységekkel, a sportolók által használt sporteszközökkel kapcsolatos rendelések, kiadások dokumentálása, esetlegesen felmerülő problémák kezelése;
  • a raktári készletek költségeinek figyelemmel kísérése, értékelése és optimalizálása.

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű PC ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • szakirányú (logisztikai/raktáros) végzettség;
  • szakmai tapasztalat;
  • Sportszerek ismerete.

Az ideális jelölt:

  • Összeszedett, precíz, a célok elérése érdekében elkötelezett dinamikus személyiség;
  • kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő;
  • képes az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Amit kínálunk

  • Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör;
  • hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés.

Leírás

Megbízónk kispesti sportlétesítményébe keres szertáros-raktáros munkatársat az alábbi feltételekkel:

Munkavégzés helye

Budapest, 19. kerület

Budapest