Szerviz- és applikációs mérnök (Budapest)

Az SEW-Eurodrive Kft. a modern, automatizált ipari termelőcégek elsőszámú beszállítója, nagynevű autóipari és egyedi gépgyártók kizárólagos partnere.

Budapesti székhelyű, családias méretű csapatunk egy komoly projekt miatt bővül, és ehhez keressük az új munkatársat.

Szerviz- és applikációs mérnök

Feladatok

  • felmerülő műszaki kérdések megválaszolása telefonon keresztül,
  • problémák, meghibásodások megoldása telefonon, szükséges esetben helyszíni kiszállással,
  • ügyfelek műszaki csapatának oktatása,
  • részvétel az új rendszerek installálásában és beüzemelésében,
  • a szakmai és termékismeret állandó fejlesztése, naprakészen tartása.

Elvárások

  • magas szintű műszaki ismeretek,
  • erős társalgási szintű angol- vagy németnyelv-tudás,
  • hasonló területen (szerviz, karbantartás, applikációs mérnöki munka) szerzett szakmai tapasztalat,
  • hajlandóság utazásra és helyszíni munkavégzésre a különböző termelőcégeknél.

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • A felsoroltak közül bármelyik:
  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • hajtástechnikai ismeretek,
  • PLC programozási ismeretek.

Ajánlat

  • törvénytisztelő és az egyedi személyiséget szem előtt tartó, maximalista vállalati kultúra,
  • magas szintű fizetés,
  • korlátlan magánhasználatú céges autó,
  • a legmodernebb munkaeszközök és exkluzív munkakörnyezet,
  • bónusz,
  • készenléti díj,
  • fizetett túlórák.

Munkavégzés helye

Budapest

Önéletrajzát kérjük, küldje el a Jelentkezem az állásra" gomb megnyomásával.

Budapest