Szervizes karbantartó (Budapest)

Budapesti, élelmiszeripari gépek forgalmazásával foglalkozó cég

elektromos és/vagy mechanikus területen jártas

szervizes-karbantartót

keres

Feladatok:

  • élelmiszeripari gépek elektronikai, mechanikai meghibásodásának hibaelemzése, javítása
  • élelmiszeripari gépek beüzemelése, telepítése
  • megelőző karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • elektroműszerész/elektrotechnikusi végzettség vagy
  • mechatronikai/gépésztechnikusi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízható személyiség

Előnyök:

  • PLC vezérlési ismeretek
  • hegesztési ismeretek
  • élelmiszeripari területen szerzett gyakorlat
  • angol vagy német nyelvtudás
  • targoncavezetői jogosítvány (2,5 t)

Amit kínálunk:

  • családias, stabil hátterű munkakörnyezet
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség – szervizvezetői pozícióba

Munkavégzés helye:

Kezdés munkanapokon a budapesti (IV. kerület) telephelyen!!!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre lehetőség szerint fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest