Szervizménök (Budapest)

Sziasztok!

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni ahol fejlesztheted a nyelvtudásodat és több országban is részt vehetsz tovább képzésen? Mindent megszerelsz és hiba diagnosztizálás a kis ujjadban van?

Akkor TÉGED keresünk!

Szervizmérnök pozícióba keresünk munkatársakat mozdony lízingeléssel foglalkozó partnercégünk számára.

Szervizménök

Feladatok

  • Megelőző és korrekciós karbantartási munkák, felülvizsgálatok és általános ellenőrzések végrehajtása
  • Mechanikus, elektromos és pneumatikus vonatvezérlő elemek ellenőrzése és hibakeresése
  • Elektromos és mechanikus alkatrészek cseréje
  • Különböző vonatvédelmi rendszerek, vonat rádió és fék-ellenőrzések vizsgálata
  • Különböző javítási intézkedések végrehajtása
  • Vizsgálati és mérési protokollok feldolgozása

Követelmények

  • Befejezett műszaki képzés, pl. mint villamosmérnök, mechatronikai technikus, szerelő, villanyszerelő vagy hasonló szakmák
  • Ideális előzetes tapasztalat a vasúti járművek karbantartásában és javításában, mechanikai tapasztalat
  • rugalmas és felelősséget vállal, egy csapatjátékos, rugalmas és készen áll az új kihívásokra, és feladatokra
  • B kategóriás jogsi
  • Angol középfok

Amit kínálunk

  • Németországi továbbképzés
  • Versenyképes fizetés
  • Szuper csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest