Szervizmérnök (Budapest)

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Szervizmérnök

(HF 12-8309)

pozícióba.

Feladatok

  • 3 fő szerviz technikus szakmai vezetése,
  • A társaság által értékesített gépek, műszerek és berendezések helyszíni beszerelése és üzembe helyezése,
  • Karbantartási szerződések megkötése, új, lehetséges ügyfelek felkutatása,
  • Szerviztevékenységhez szükséges alkatrészek és anyagok beszerzése,
  • Ajánlatok készítése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnöki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Szervizmérnökként vagy karbantartó mérnökként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

Egyéb

Győr vagy Budapest környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8309”-es referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest