Szervizmérnök (Pécs)

Szervizmérnök

Leírás

Folyamatosan bővülő, fejlődő pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Villamos berendezés hibakeresés, beállítás, szoftver frissítés, programozás
  • Kommunikációs-, informatikai eszközök programozása, beállítása
  • Működés ellenőrzés és állapot felmérés távfelügyelettel
  • Garanciális- és fizető szerviz feladatok ügyintézése, dokumentálása
  • Szerviztevékenység gazdasági eredményeinek követése, pénzügyi célkitűzések elérése
  • Kapcsolattartás a gyártóval műszaki kérdésekben
  • Együttműködés társosztályokkal csoportokkal

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos számítógépes felhasználói- és irodai alkalmazás ismeretek
  • Hálózati- és telekommunikációs alapismeretek
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredmény orientáltság és csapat munka
  • Ügyfélszemlélet, megfelelő ügyfél kommunikáció
  • Előny: napelemes rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és bónusz
  • Karrierlehetőség
  • Támogató környezet, csapat
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalati háttér
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs