Szervizmérnök (Budapest)

[HA-TFSE19]

Szervizmérnök
[HA-TFSE19]

Megbízónk

Nemzetközi hátterű megbízónk élelmiszeripari csomagológépek és berendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A cég ügyfeleinél termelésbe állított gépek hatékony működtetésére, valamint a megelőző és ad hoc jellegű karbantartások elvégzésére keresünk Szervizmérnök pozícióba új munkatársakat, külföldi betanulási lehetőséggel.

Feladatok

- Gépek termelésbe történő implementációjának koordinálása, és a meglévő gépek optimalizálása, valamint karbantartása
- A preventív karbantartások tervezése és koordinálása, és az időszakos karbantartási tervek elkészítése
- Az ügyfelek technikai támogatása, oktatása
- Azonnali hibaelhárítás hirtelen felmerülő probléma esetén
- Hibaelemzés és gyökérok keresés

Elvárások

- Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök diploma
- Automatizációs ismeretek
- Hasonló területen, automatizált (PLC) gyártósoros környezetben szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, ERP rendszerek, PLC stb.)
- Jó problémamegoldó képesség
- Kiváló műszaki érzék

Egyéb

- 8 hónapos tréning, melynek keretében pár hétig Olaszorszában, Svédországban és Németországban is megtanulhatod a speciális csomagológépek működését
- Megbízónk egy hosszú távú és folyamatos fejlődéssel járó álláslehetőséget kínál
- Kiváló juttatások: alapfizetés + cafetéria + pótlékok + gépjármű (saját használatra is, korlátlan benzinkártyával) + bónusz

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest