Szervizmérnök (Magyarország)

[ST-TFSE07]

Szervizmérnök
[ST-TFSE07]

Megbízónk

Megbízónk nemzetközi hátterű élelmiszeripari gépek és berendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A cég ügyfeleinél termelésbe állított gépek hatékony működtetésére, valamint a megelőző és ad hoc jellegű karbantartások elvégzésére keresünk szervizmérnök pozícióba új munkatársakat.

Feladatok

- Gépek termelésbe történő implementációjának koordinálása, és a meglévő gépek optimalizálása, valamint karbantartása
- A preventív karbantartások tervezése és koordinálása, és az időszakos karbantartási tervek elkészítése
- Az ügyfelek technikai támogatása, oktatása
- Azonnali hibaelhárítás hirtelen felmerülő probléma esetén
- Hibaelemzés és gyökérok keresés

Elvárások

- Közép-, vagy felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség (preferáltan villamos, esetleg mechatronikai végzettség)
- Magas szintű automatizációs ismeretek
- Hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat automatizált (PLC) gyártósoros környezetben
- Legalább középfokú aktív angolnyelv-tudás
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, ERP rendszerek, stb.)
- Jó problémamegoldó képesség
- Erős analitikus képességek
- Kiváló műszaki érzék

Előny

- PLC programozási ismeret/gyakorlat

Egyéb

Megbízónk egy hosszú távú és folyamatos fejlődéssel járó álláslehetőséget kínál kiváló juttatásokkal (alapfizetés, Cafeteria, pótlékok, gépjármű, stb.).