Szerviztechnikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A kőipar területén piacvezető kereskedelmi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Elvárások:

  • CAD ismeret,
  • Jogosítvány,
  • Angol középfokú nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • CNC gépek telepítése, karbantartása,

, Megbízóról:,

Piacvezető kereskedelmi vállalkozás a kőipar területén közel 40 éve., CNC gépek telepítéséhez, karbantartásához keresünk mérnököket, technikusokat., Piacvezető olasz és francia gyártmányú kőipari gépeket forgalmaznak: GMM 5 tengelyes CNC hídvágógépek - GMM 3 és 5 tengelyes vízsugaras vágógépek - THIBAUT CNC munkaközpontok - Csiszológépek - stb. / Saját készítésű homokfúvó rendszerek gyártása (homokfúvók + automata asztalok).

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem, magas bérezés,
  • Szervizautó,
  • Jó csapat,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest