Szerviztechnikus (Székesfehérvár)

(Székesfehérvár és környéke)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Feladatok:

  • Szerviztevékenység elvégzése meghatározott területen belül
  • Műszaki berendezések helyszíni karbantartása, szervizelése
  • Szervizkoordinátorral való napi kapcsolattartás
  • Szervizautó rendben tartása, alkatrészek tárolása, leltár vezetése
  • Meetingeken való aktív részvétel heti egyszer a budaörsi központban

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat elektronikai és mechanikai is
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Nyitottság műszaki területek iránt
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magas munkabírás, terhelhetőség
  • Nyitott, pozitív, barátságos személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Professzionális munkaeszközök

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár és környéke
Székesfehérvár