Szerviztechnikus (Szada)

Hegesztőgépek és egyéb hegesztéstechnikai eszközök értékesítésével, bérbeadásával és javításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (pl. elektroműszerész, elektrotechnikus, mechatronikai műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek (WORD, EXCEL)

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Pár év szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • A cégünk által forgalmazott berendezések (elsősorban hegesztőgépek) javítása, karbantartása és időszakos átvizsgálása műhelyünkben vagy partnereinknél,
  • Gépek üzembe helyezése
  • Műszaki tanácsadás és segítségnyújtás

Megbízóról:

  • Családi vállalkozásunk 1999 óta foglalkozik hegesztőgépek és egyéb hegesztéstechnikai eszközök értékesítésével, bérbeadásával és javításával
  • Vállaljuk speciális feladatok bérmunkában történő elvégzését, technológiák kidolgozását, valamint orbitális gépkezelők oktatását is
  • Célunk, hogy korszerű eszközök biztosításával és szaktanácsadással növeljük partnereink versenyképességét az egyre fokozódó nemzetközi versenyben

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy neves márkákat forgalmazó kereskedelmi kisvállalkozásnál
  • Szakmai kihívások
  • Változatos tevékenység
  • Versenyképes jövedelem + teljesítményarányos bónusz
  • Szakmai továbbképzés lehetősége
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Szada

Szada