Szerviztechnikus (Csömör)

Pest megyei emeléstechnikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Elvárások:

  • Szerviz munkára keresünk villamos végzettségű szakembert.,
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat szükséges daruk, emelőberendezések vagy anyagmozgató gépek területén

Előnyt jelent:

  • ÉV mérési jogosultság,
  • Emelőgép ügyintézői képesítés,
  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • A megrendelők telephelyén lévő berendezések felülvizsgálata, javítása, karbantartása, új berendezések üzembe helyezése,

, Megbízóról:,

Pest megyei emeléstechnikai cég, A gazdaság és az ipar szinte minden területére tudnak kínálni technológiákat, termékeket és szerviz szolgáltatásokat., Mindezeket márkafüggetlen cégként, a felhasználói igényeknek legjobban megfelelő megoldásokkal és berendezésekkel., Legfőbb tevékenységük: Daruk és emeléstechnikai eszközök és a hozzátartozó rendszerek kiépítése és beszerzése, valamint szervizelése.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • A tevékenység elvégzéséhez felszerelt szerviz autót, mobiltelefont és egyéb, a munkavégzéshez szükséges eszközt és feltételt biztosítanak,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Vidéki munkavégzés esetén a szállás biztosítása

Munkavégzés helye:

Csömör

Csömör