Szervíztechnikus (Magyarország)

Szerviztechnikus, Szervizmérnök munkatársakat keresünk.

A hirdetés már lejárt!

A GarAgent Kft az autószerelő műhelyekben használatos minőségi szervizberendezések, szervizműszerek kereskedelmével, javításával, karbantartásával foglalkozik már több mint 30 éve. A Magyarországon működő autószervizek egy jelentős hányada vált ez alatt a nem rövid időszak alatt elégedett partnerünké. Sikereinket egy összetartó ütős csapat segítségével tudtuk elérni. Legyél te is ennek a sikeres, dinamikusan fejlődő csapatnak a tagja.

Keresünk, olyan Szervíztechnikus munkatársakat, akik aktívan és hatékonyan képesek támogatni műszaki csapatunk tevékenységét.

Főbb Feladatok:
Autószervizekben használt gépek, berendezések telepítése, üzembe helyezése, karbantartása, javítása.
Termékek tesztelése, hitelesítése, kalibrálása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség.
  • Legyél képes önállóan és egy csapat tagjaként is dolgozni
  • Legyen jó kommunikációs készséged
  • Ne essél kétségbe, ha megoldandó problémával találkozol
  • Jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismeret
  • Emelőgép ügyintéző képesítés
  • Karbantartási, szervizes területen szerzett tapasztalat
  • Mechanikus,vagy hidraulikus berendezések szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Elektromos berendezések javításában szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmai kihívásokban bővelkedő feladatok
  • Stabil, hosszútávra tervezhető munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye:

  • 1116 Budapest, Kondorosi út  2/a és az ország teljes területe