Szerviztechnikus / karbantartó (Budapest)

Ipari konyhák tervezésével, kivitelezével, javításával és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus / karbantartó

Elvárások:

  • Valamilyen műszaki alapképzés: mechanikai műszerész, villanyszerelő, gázkészülék szerelő, hűtős stb.,
  • Határozott, agilis fellépés,
  • Kihívást kereső személyiség,
  • Jó kapcsolatteremtő

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség, gyakorlat,
  • Műszaki fogékonyság,
  • Problémamegoldó készség,
  • Jogosítvány

Feladatok:

  • Változó helyszíneken történő ipari konyhagépek telepítése, javítása, karbantartása.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem (kimagasló kereseti lehetőség),
  • Kötetlen munkaidő,
  • Barátias légkör,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest