Szerviztechnikus / szerviz munkatárs (Budapest)

Budapest

Tisztavíz és szennyvíz szivattyúk, vízgépészeti rendszerek kereskedelmével és azok szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus / szerviz munkatárs

Elvárások:

  • Korrekt, megbízható és szorgalmas,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Középfokú végzettség,
  • Alap felhasználó szintű számítógépes ismeretek (e-mail, excel, word),
  • Műszaki készség és nyitottság,
  • Önálló munkavégzés, de csapatban is tudjon összedolgozni,
  • Pozitív gondolkodás, konstruktív problémamegoldó képesség,
  • Ne féljen az elektromosságtól és a szennyvíztől

Előnyt jelent:

  • Szivattyúk, kisgépek szervizelésében szerzett tapasztalatok,
  • Villanyszerelői tudás, tapasztalat,
  • Szennyvíztechnikában szerzett tudás

Feladatok:

  • Tisztavíz és szennyvíz szivattyúk, vízgépészeti rendszerek szervizelése,

, Megbízóról:,

Tisztavíz és szennyvíz szivattyúk, vízgépészeti rendszerek kereskedelmével és azok szervizelésével foglalkozik., Szerviz részlegük bővítéséhez keresünk műhelyi és kiszállós szerviztechnikus munkatársat., Ha stabil korrekt munkahelyet keres, családias pozitív hangulatban szeret dolgozni, rendelkezik műszaki készséggel, megbízható és szorgalmas személy és nem riad meg szennyvíztől sem, akkor Önt keressük.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes fizetés,
  • Családias, pozitív légkör,
  • Rendszeres továbbképzések,
  • Változatos, kreatív feladatok,
  • A munkavégzéshez szükséges minden eszköz,
  • Próbaidő lejárta után, mint, céges autó, céges mobil, munkaruha, szerszámok, stb. biztosítása

Budapest