Szerviztechnikus / szerviz munkatárs (Budapest)

Kereskedelemtechnikai eszközöket (POS, pénztárgép, vonalkód technika) forgalmazó középvállalkozásunk szervizes kollégát keres, akár azonnali kezdéssel.

Szerviztechnikus / szerviz munkatárs

Feladatok

  • Beérkező készülékek átvétele, javítása, kiadása (blokk- és vonalkód nyomtató, mérleg, vonalkód olvasó, érintőképernyős terminálok, pénztárgép)
  • Telefonos kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel
  • Alkalmi kiszállásos munkák

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szerviz területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Önálló, megbízható munkavégzés, precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapatjátékos hozzáállás, nyitottság a legújabb technológiák és ismeretek iránt
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes, biztos jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Dinamikusan változó, motiváló kihívások
  • Ingyenes parkolás
  • 13. havi bónusz

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest