Szerviztechnikus/Technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Speciális egészségügyi területen működő, több mint húsz éves múltra visszatekintő vállalkozás szerviztechnikusi pozícióba munkatársat keres. A szakterületén piacvezető cég, nagynevű egészségügyi gyártók kizárólagos magyarországi partnere, stabil beszállítói és vevői körrel.

Szerviztechnikus

Feladatok:

  • egészségügyben használatos gépek, berendezések beüzemelése, karbantartása és javítása, valamint az ezekhez tartozó munkafolyamatokra árajánlatok elkészítése,
  • szervizbejelentések fogadása és feldolgozása,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal,
  • termékek helyszínre szállítása,
  • kiszállás az ügyfelekhez, helyszíni bevizsgálás -és javítás elvégzése,
  • szervizdokumentáció vezetése,
  • saját mérőműszerpark gondozása és üzemben tartása.

Elvárások:

  • elektronikai, automatizálási területen szerzett szakirányú technikusi végzettség,
  • angol alapszintű nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • rugalmasság és alkalmazkodó készség, csapatszellem, de önálló munkavégzési képesség is,
  • jó kommunikációs készség és kreativitás,
  • ügyfélbarát hozzáállás,
  • igényesség, precizitás,
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség,
  • országszintű és a környező országokba irányuló kiszállások elfogadása.

Előnyök:

  • szakirányú tapasztalat szerviz feladatok ellátásában,
  • legalább 3 éves gépjármű vezetési tapasztalat,
  • angol középszintű nyelvtudás,
  • kezdeményező készség,
  • rugalmas munkaidő elfogadása.

Amit kínálunk:

  • főállású munkakör,
  • tapasztalatnak és tudásszintnek megfelelő 8 órás munkabér,
  • cafeteria,
  • folyamatos továbbképzés,
  • stabil, hosszútávú, családbarát munkahely,
  • tiszta és kellemes környezet,
  • felszerelt szervizpark,
  • külföldi továbbképzések, kiküldetések,
  • versenyképes jövedelem, egyéb juttatások.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Budapest