Szilárdsági szimulációs mérnök / simulation engineer (zj-7468) (Kecskemét)

(ZJ-7468)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SZILÁRDSÁGI SZIMULÁCIÓS MÉRNÖK/SIMULATION ENGINEER (ZJ-7468)

Feladatok:

  • SZILÁRDSÁGI szimulációs folyamat felépítésében és javításában való részvétel (VALIDÁCIÓS folyamat végrehajtása és támogatása);
  • FEJLESZTÉSI / TESZTELÉSI folyamat során felmerülő problémák megoldásának támogatása;
  • Fejlesztési és módosítási javaslatok tétele, mind a vizsgált konstrukcióra illetve a validációs folyamatra és annak lépéseire, eszközeire;
  • Kapcsolattartás a külföldi mérnöki csoporttal;
  • Valós és szimulált teszteredmények összehasonlítása és tudásbázis karbantartásában való részvétel,

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök, járműgépész szakirány)
  • Minimum 2-3 év hasonló területen (SZILÁRDSÁGI SZIMULÁCIÓ) szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos kommunikációképes ANGOL nyelvtudás;
  • ACÉLOK és HEGESZTETT SZERKEZETEK kifáradási viselkedésének alapos ismerete (elmélet és gyakorlat);
  • Anyagmodellek ismerete (elsősorban acélok);
  • ANSYS szimulációs program felhasználói szintű ismerete;
  • IATF és APQP ismerte előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Kecskemét