Szimulációs Mérnök (Veszprém megye)

Megbízónk, a világ egyik vezető autóipari beszállítója, a világ valamennyi autógyártója részére – például Ferrari, Porsche, Bentley, Aston Martin, Jaguar, stb. - magas minőségben állít elő többek között biztonságtechnikai elemekhez különböző szenzorokat, Magyarország egyik legnagyobb kutatás-fejlesztési központjában. Folyamatosan bővülő csapatuk junior és senior kollégák jelentkezését is várja!

Szimulációs Mérnök

Hardware-in-the-loop (HIL) szimulációs környezet project specifikus összeállítása a társterületekkel együttműködve, illetve funkciófejlesztés és járműintegrációs tevékenység támogatása, tesztautomatizálás.

Feladatok

  • Projekt specifikus teszt környezet összeállítása
  • Tesztelési eljárások adaptációja és optimatizálása (automatizálási eszközök, belső és autógyárspecifikus eszközök)
  • Automatizált tesztelési tevékenység integrálása a fejlesztési folyamatokba
  • Automatizált tesztek fejlesztése, végrehajtása és teszteredmények kiértékelése

Elvárások

  • BSc vagy MSc diploma mérnöki tudományok terén (pl.: Gépészmérnök, Villamosmérnök, Mechatronikai mérnök vagy Informatikus-mérnök)
  • Programozási ismeretek (C/C++ előny)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Új technológiák elsajátítására és alkalmazására való hajlandóság
  • Jó problémamegoldó készség és kritikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat vagy járműdinamikai ismeretek
  • Modellezési és szimulációs ismeretek
  • BUS protokolok és méréstechnikájuk ismerete
  • Tesztelői tapasztalat (SW/HW/HIL)
  • Német vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, stabil multinacionális háttér
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet,
  • Karrierpálya modell,
  • Hűségprogram,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet
  • Egészségmegörző programok (kedvezményes sportolási lehetőségek és egészségügyi szűrések

Munkavégzés helye

Veszprém megye

Kapcsolat

Lovas Zsófia
+36301637610