Szimulációs mérnök - Többtest- dinamika (Multibody Dynamics Simulation), Járműfejlesztés (Győr)

Karrier az Audinál

Szimulációs mérnök - Többtest- dinamika (Multibody Dynamics Simulation), Járműfejlesztés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A jövő járműveit az egyre növekvő számú elektromos komponensek jellemzik és ez a tendencia a teljes egészében elektromos autók irányába halad.

A jármű dinamikus mozgása funkcionalitási szempontból rendkívül fontos szerepet játszik, mivel a jármű alsó területén elhelyezkedő különböző komponensek mechanikai károsodást szenvedhetnek. A jövőt tekintve az egyik legfontosabb feladat a nagyfeszültségű akkumulátor védelme, amelynél döntő tényező a teljes jármű virtuális környezetben való méretezése.

Érdekesnek találja feladatainkat? Legyen részese Ön is csapatunknak!

Feladatok

  • Többtest- dinamikai (Multibody) szimuláció különböző járműmanőverek esetén, a jármű alsó területén lehetséges felütközési helyek megállapítása
  • A modell további fejlesztőpartnerek teljes jármű szimulációjának alapjául is szolgál (hasmagasság-, illetve vízen való áthajtás szimulációja)
  • Szimulációs modell validálása a valós teszteredményekkel
  • Szimulációs módszer továbbfejlesztése
  • Az eredményeit munkacsoportokban és megbeszéléseken mutatja be és képviseli
  • Kapcsolat tartása az adott funkcionális fejlesztésért és konstrukcióért felelős részlegekkel, valamint külsős partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel (MSc) rendelkezik az alábbi szakirányok egyikén: gépészmérnök, járműmérnök, mechatronika
  • Középfokú német és/vagy középfokú angol nyelvtudással bír
  • Alapos ismeretei vannak dinamika és futóművek területén
  • Ideális esetben többtest- dinamikai szimulációs tapasztalata van (MSC ADAMS)
  • Ideális esetben programozási tapasztalattal rendelkezik
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség jellemzi
  • Jó kommunikációs készségekkel bír
  • Lelkes, rugalmas és kreatív
  • Kész csapatban dolgozni és együttműködő magatartást mutat
  • Eredményeket magabiztosan prezentálja
  • Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél, továbbá a felsőfokú végzettséggel kapcsolatos dokumentumok csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ16203

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Rőczei Renáta
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9013

Győr