Szociális gondozó / ápoló (Ipolytölgyes)

Ipolytölgyesi Szeretetotthon megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Szociális gondozó / ápoló

Elvárások:

  • Szakképesítés - szociális gondozó-ápoló, ápoló (OKJ), továbbá olyan szakképzetlen munkavállaló, aki vállalja, hogy 3 éven belül elkezdi és 5 éven belül megszerzi a szükséges szakképesítést,
  • Tisztelet,
  • Elfogadás,
  • Elhivatottság,
  • Katolikus hitelvek tiszteletben tartása,
  • Megbízhatóság,
  • Kreativitás

Előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat fogyatékossággal élő személyek gondozásában

Feladatok:

  • Gondozási feladatok – fürdetés, öltöztetés, étkeztetés, levegőztetés, felügyelet, pelenkázás, gyógyszerelés, akut egészségügyi problémák ellátása a kompetencia határain belül,

Megbízóról:

  • Pest megye északi csücskében, az Ipoly folyó mentén, a Börzsöny hegység lábánál fekvő, nyugodt, rendezett kisközségben, Ipolytölgyesen található.
  • Az intézmény célja a teljes körű – lakhatás, ápolás-gondozás, képzés, foglalkoztatás, szociális- mentálhigiéné, egészségügyi - ellátás nyújtása, az intézménybe felvételt nyert fogyatékossággal élő személyek részére.
  • Az intézmény jelenleg 150 fő fogyatékossággal élő személy bentlakásos otthona.

Amit kínálunk:

  • Bérezés és egyéb pótlékok a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint –, garantált bérminimum+24.000 Ft munkahelyi pótlék+szociális ágazati összevont pótlék,
  • Teljes munkaidő, határozatlan időre,
  • Cafetéria – SZÉP kártya,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzés,
  • Kedvezményes bentlakás,
  • Csapatmunka,
  • Szeretetteljes közösség

Munkavégzés helye:

Ipolytölgyes

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a [email protected] e-mail címre!