Szociális gondozó - demencia szakápoló (Biatorbágy)

Idősek szociális ellátásával foglalkozó alapítvány megbízásából idősek nappali ellátására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szociális gondozó - demencia szakápoló

Elvárások:

  • Szakirányú, demencia szakápolói végzettség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés,
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet)

Előnyt jelent:

  • Fogyatékkal vagy demenciával élők ápolásában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A nappali ellátás klienseinek gondozása, ápolása,
  • Szabadidős programok, foglalkozások szervezése a kliensek részére,
  • Az ápolásigondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentumok vezetése,
  • Kliensekkel és a hozzátartozókkal történő kommunikáció,
  • Prevencióban, rehabilitációban team tagjaként való közreműködés,

Megbízóról:

  • Több mint 18 éve tevékenykedik folyamatosan idősek szociális ellátásában.
  • Az alapítvány integrált szociális ellátásokat nyújt.
  • Alapellátás keretében támogató szolgálatot, idősek és demenciával élők nappali ellátását, szociális étkezést biztosít, továbbá idősek átmeneti és tartós bentlakásos gondozását végzi.
  • Az utóbbi években tapasztalataink szerint megemelkedett a demenciával élők ellátása iránti igény, ezen a területen nyújtunk kiemelkedő szolgáltatásokat, a személyre szabott teljes gondoskodás mellett, jelentős hangsúlyt fektetve a komplex, fejlesztői és állapotfenntartó programokra idősek és demenciával élők számára.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 órás, hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben,
  • Közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz szociális ágazati pótlék,
  • Cafetéria,
  • Munkaruha juttatás,
  • Törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés,
  • Szállás lehetőség biztosítása nővérszállón,
  • Melegétkezés,
  • Stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • Részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon,
  • A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
  • A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Biatorbágy