Szociális munkatárs (Nyúl)

Fiatalok bennlakásos intézményének működtetésével, fejlesztésével és szociális foglakoztatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Szociális munkatárs

Elvárások:

  • Képesítési: pedagógus asszisztens, szociális gondozó-és szervező, gyógypedagógiai asszisztens,
  • Önállóság és jó problémamegoldó képesség,
  • Együttműködési készség,
  • Türelem, empátia,
  • Motivációs készség és meggyőző képesség,
  • Kézügyesség és számítógépes ismeret,
  • Adminisztrációs készség

Előnyt jelent:

  • Zenei előképzettség

Feladatok:

  • Ellátottak kísérése, mentális támogatása,
  • Terápiás foglalkoztatás,
  • Szociális foglalkoztatás keretében végzett kézműves tevékenységek,
  • Háztartási teendők ellátása,

, Megbízónk:,

Megbízónk a Márton Lakóotthon, ahol autista és értelmileg sérült fiatalokat gondoznak.

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti jövedelem,
  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás térítése

Munkavégzés helye:

Nyúl

Nyúl