Szoftver architekt (Pécs)

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 30 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő gyenge áramú hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén. Az innovációs díjakkal jutalmazott rendszereink országosan üzemelnek.

Új kollégát keresünk, aki szoftver architektként erősítené meglévő csapatunkat.

Feladatok:

  • Ügyfél igények megismerése
  • Magas szintű szoftver-architektúra tervezés
  • Továbbfejlesztésekhez technológiai irányok kutatása
  • Logikai/Funkcionális specifikációk elkészítése, aktualizálása
  • Üzleti logika részletes megvalósítási tervének elkészítése, backend/ frontend funkciók, interfészek tervezése
  • Együttműködés a fejlesztésben résztvevő fejlesztőkkel, a fejlesztési feladatok kommunikálása, a végrehajtás koordinálása
  • A fejlesztendő szoftverrel szemben támasztott minőségi, biztonsági, funkcionális követelmények biztosítása
  • Részvétel akár a megvalósításban, tesztelésben is
  • Dokumentációk készítése, napra készen tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Szoftverfejlesztésben és kódolásban szerzett tapasztalat
  • GIT tapasztalat
  • Az UML vagy egyéb modellező nyelv ismerete
  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat szoftver architekt, szervező, senior szoftverfejlesztő, vagy adatbázis tervező munkakörben

Előnyök:

  • Qt/QML, Java, C/C++, PHP keretrendszerek ismerete
  • MySQL, PostgreSQL ismeretek
  • Visual Paradigm tervezőeszköz ismerete
  • Térinformatikában szerzett tapasztalat
  • Megvalósított projektek bemutatása
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stbil, vesenyképes javadalmazást, bónuszokkal
  • Hosszú távra tervezünk Veled
  • Képzési lehetőségeket
  • Szakami fejéődést biztosító, felelősségteljes feladatokat
  • Jó csapatot, színvonalas munkafeltételeket
  • Család-barát, kiszámítható és rugalmas munkaidőt
  • Csapatépítőket és kikapcsolódási  lehetőségeket
  • Gyümölcs, kávé és tea fogyasztás

Pécs